Jdi na obsah Jdi na menu
 


Něco málo o mě

Ahoj, 

pokud jste zabloudili do tohoto odkazu, chcete se o mě něco málo dozvědět.  

Jmenuji se Lucka, narodila jsem se v Plzni před 21 lety. Ano už nejsem nejmladší.  V Plzni žiju stále a zatím se nehodlám nikam stěhovat. Není to jen kvůli našemu úžasnému pivu, fotbalu a hokeji, ale hlavně kvůli mé rodině a přátelům.

Když už mluvíme o našem plzeňském pivu, kdo by ho neznal, že? Vždyť jsme tím slavný snad všude. A já jako plzeňák samozřejmně pivem nepohdrnu. Je to výborná záležitost.  

Jako další jsem zmínila místní fotbal. Díky němu jsme teď asi mnohem známější než díky pivu. Protože to co naši kluci dokázali je neuvěřitelný. A já? Jsem fanoušek. Bývala jsem hodně velký, ale postupem času se to změnilo. V určité době jsem nemohla chybět na žádném zápase a fandila, co to jen šlo. Bohužel nyní už není tolik času chodit tak často. Ale přesto se můžu považovat za fanouška. 

Hokej. Taky jedna velká etapa mého života. Na základní škole jsem nemohla chybět, dokonce jsem jezdila i na některé venkovní zápasy. To sice bylo až na střední ale přesto. Stále klukům fandím, ale stejně jako u fotbalu to teď není tak jak bych si představovala. 

Samozřejmě mám i jiné záliby. Mezi ně patří četba knih, hudba, cvičení, filmy a spousta dalšího. Postupně se k mým zálibám dostaneme. 

Mám mladšího brášku Kubíka, letos je mu 13. A jde na něj puberta, takže opravdu výborný období. Nemůžu se dočkat.  

Vystudovala jsem Hotelovou školu tady v Plzni. Jsem vyučená kuchařka s nástavbou. Strávila jsem tak 5 let na střední. Ano bylo to dlouhý, ale stálo to za. Ty lidi, co jsem potkala a zážitky za to stály. Nyní studuji jazykovou školu a pak se uvidí... Možná vysoká, možná zahraničí... ale nejspíš práce... 

Doufám, že jsem vás neunudila moc a budete můj blog navštěvovat často. 

 

Vaše Lucka

 

fotografie0206.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:)

(Andoul, 29. 3. 2013 12:49)

Jo, ráda sem budu chodit. Jen doufám, že s těmito stránkami nepřestaneš. Prosímtě, popř.mi napiš na mail, že sis to přečetla. anene.jak@seznam.cz
Pěkný den (je mi 14)

Re: :)

(Lussi, 8. 4. 2013 16:34)

Pokusím se nepřestat :D Děkuji za návštěvu